Wrocław

ul. Kuźnicza 56

 

Pozycje tego autora w naszej księgarni:

Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 8 pasujących rekordów dla kryteriów wyszukiwania
Nie ufaj nikomu, Croft Kathryn
While You Were Sleeping, Croft Kathryn

Szokujące zakończenie! Niezwykle intrygujący thriller Pięć lat walczyłaś o swoje życie. Jedna chwila zniszczy ... więcej

You wake up to find the man beside you is dead.  He is not your husband. This is not your bed.  What do you do?   Tara Logan lives ... więcej

The Girl With No Past, Croft Kathryn
The Girl You Lost, Croft Kathryn

Fourteen years running from your past. Today it catches up. A gripping psychological thriller for fans of Gone Girl and The Girl on the Train. Leah ... więcej

Eighteen years ago your baby daughter was snatched. Today, she came back. A sinister and darkly compelling psychological thriller from the No.1 ... więcej

Tylko jedno kłamstwo, Croft Kathryn
Nigdy nie zapomnisz, Croft Kathryn

Kolejna – po bestsellerowej „Córeczce” – książka brytyjskiej gwiazdy kryminałów. Wczoraj miałaś ... więcej

Każdy ma sekrety. Ale niektóre bywają wyjątkowo groźne. Kolejny elektryzujący thriller bestsellerowej brytyjskiej autorki. ... więcej

Nie pozwól mu odejść, Croft Kathryn
Córeczka, Croft Kathryn

Bestsellerowa autorka wciągających thrillerów: Córeczka, Tylko jedno kłamstwo, Nie ufaj nikomu, Nigdy nie zapomnisz przeszła ... więcej

Osiemnaście lat temu porwano ci córkę. A dziś do ciebie wróciła. Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził ... więcej

 
 
 

Newsletter

Newsletter
Zapisz Wypisz

Klikając "Zapisz" zgadzasz się na przesyłanie na udostępniony adres e-mail informacji handlowych, tj. zwłaszcza o ofertach, promocjach w formie dedykowanego newslettera.

Płatności

Kanały płatności

Księgarnia PWN Wrocław akceptuje płatności:

  • płatność elektroniczna eCard (karta płatnicza, ePrzelew)
  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki należność pobiera listonosz lub kurier